Pencereyi kapat Kapat

                                          Alexandrite Lazer Epilasyon

755 Nm dalga boyunda etki gösteren lazerlerdir. Işık kaynağı flash lambadır. Flash lambadan çıkan enerji optik olarak lensler yardımıyla kaydırılarak güçlü bir enerji elde edilir. Elde edilen bu enerji kıllarda bulunan melanin pigmenti tarafından emilerek kıl köküne ulaştırılır. Isıyla harap olan kıl kökü bir daha kıl üretmez. Bu işlemden sadece aktif durumda olan kıllar etkilenir. Soğutma sistemi çok güçlü olduğunda uygun cilt tipinde kullanıldığında cilde pek zarar vermez. Beyaz tenlerde ve koyu renkli kıllarda çok etkilidir. Türkiye dâhil olmak üzere dünyada en çok kullanılan lazer sistemidir.

Bu dalgaboyunda gönderilen enerji melanin tarafından çok iyi absorbe edilir, bu nedenle açık renk cilt ve siyah tüylere sahip bir kişi için Alexandrite lazer oldukça etkilidir. Uygulama süresinin kısa olması, hasta açısından konforlu ve diğer lazerlere göre az acı hissedilen tipte olması sebebiyle sık tercih edilen lazer epilasyon cihazlarındandır.

 

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri