Pencereyi kapat Kapat

 Erkek Lazer Epilasyon

 

Lazer epilasyon işleminin kadınlara yönelik bir işlem olduğunun aksini düşünen erkek sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. İlk zamanlarda yüzücüler bisikletçiler ve egzotik dansçılar tarafından istenen lazer epilasyon işlemleri günümüzde tüm erkeklerin istek listelerine girmiş durumdadır. Özellikle vücutları göz önünde bulunan Erkekler kıllarından kurtulmak için lazer epilasyon işlemlerine sıkça başvurmaktadırlar.

Uzman ekibimiz ve kombine cihazlarımızla bizlerde kıllarından kurtulmak isteyen erkek hastalarımıza hastanemizde hizmet vermekteyiz.

15-16 yaşından itibaren erkekler istemedikleri kaş ortası, kaş üzeri, sakal üstü, sakal altı (boyun), ense, kulaklar, burun sırtı, kol altı, göğüs, omuzlar, sırt bölgesi, el üzeri, ayak üzeri  kıllarından uygun olan
lazer cihazıyla uzman kadromuzun denetimi ve uygulamaları ile kurtulabilirler. Uzman ekibimiz uygulamanın her safhasında siz değerli hastalarımızı bilgilendirecek ve sürece katkı sağlamanızı sağlayacaklardır.

Lazer epilasyon işlemlerinde erkekler kalın ve siyah olan kaliteli kıllara sahip oldukları için kadınlara göre daha şanslıdırlar. Erkeklerde kıllar kalın ve siyah olduğu için hem başarı oranı daha yüksek hem de seans süreleri daha kısadır.
Uygulama sonrasında leke oluşmaması için mutlaka güneş koruyucu ve nemlendirici kullanılmalıdır. Uygulama sonrasında uygulama alanında hafif kızarıklıklar ve kabarmalar oluşabilir.

 

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri