Pencereyi kapat Kapat

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları…!

 

 

Soprano Buz lazer epilasyon cihazı; 810 nm dalga boyunda çalışan,başlığındaki özel soğutma sayesinde tamamen acısızdır. Acısız lazer epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. Özellikle genital bölge, erkek vücudu gibi çok hassas alanlarda tamamen acısız epilasyon yapılabilmektedir. Soprano Ice buz lazer, ütüleme lazer epilasyon teknolojisi ve büyütülmüş spot size sayesinde, tüm vücut epilasyonu yaklaşık 35 dakika kadar kısa bir sürede yapılabilmektedir. Bu kadar hızlı bir uygulama başka hiç bir epilasyon cihazı ile mümkün olmamaktadır.

Buz lazer epilasyon sayesinde toplam seans sayısı da azalmaktadır, o kadar iyi bir tarama yapılır ki hiç bir kıl kökü tarama sahasında atlanmaz, bu yüzden kontrol seansına gerek olmaz. Buz lazer epilasyon ile koyu tenli, bronz hastalarda uygulama için ten renginin açılmasını beklemeye gerek kalmadan rahatlıkla yapılabilir. Soprano ice ütüleme lazer; zencilerde, Arap kökenli hastalarda da uygulama yapabilmektedir.

Soprano Ice buz lazer epilasyon ince tüylerde oldukça etkilidir, yeni tüy tetiklemesi yapmaz.

Ütüleme Epilasyon Ne Demektir ?

Ütüleme epilasyon ile oldukça sık, yan yana atış yapılmaktadır. Bu sayede kıl folikülleri yavaş bir şekilde ısıtılırken, deri tam tersi hızlı bir şekilde soğutulmaktadır. Tamamen ağrısız, hızlı bir lazer epilasyon yapılabilmektedir. Uygulama şeklinin, bastırarak, sanki bir ütü yapılıyormuş gibi olması bu sisteme patentli ütüleme lazer epilasyon adını vermiştir.

Ütüleme Lazer Epilasyon ile Buz Lazer Epilasyon arasındaki farklar nelerdir?

Ütüleme lazer epilasyon sistemi, 2008 yılında Alma Lasers firmasının geliştirdiği bir teknolojidir. Lazer epilasyonda tüm algıları ortadan kaldıran, acısız, zencilerde bile epilasyona olanak sağlayan bu yöntem sadece Soprano lazer epilasyon cihazları ile yapılabilmekteydi. Buz lazer ise ütüleme lazer epilasyonun bir üst versiyonudur. Acı tamamen yok edilmiştir ve lazer epilasyon süresi yarı yarıya kısaltılmıştır.

 

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri