Pencereyi kapat Kapat

Vİ Peel SOYMA

   "ÖZEL (TCA)”

    LEKE ve AKNE (SİVİLCE) BAKIMI

VI Peel (TCA) Tüm cilt tipleri için uygundur güçlü maddeler sinerjik karışımı içerir. This peel provides dramatic results with virtually no pain, no skin preparation and little downtime. Bu kabuğu neredeyse hiç ağrı, cilt hazırlığı ve az kesinti ile dramatik sonuçlar sağlar. Why wait weeks or months for results? Neden sonuç için hafta veya ay beklemek? Enjoy radiant, younger looking skin in about a week with the VI Peel. VI Peel ile yaklaşık bir hafta içinde parlak, daha genç görünümlü bir cilt keyfini çıkarın.

Vİ Peel kullanılmak üzere formüle edilmiştir.Aynı güçlü içeriklerin karışımı ile geliştirilmiştir,fakat yüksek konsantrasyonda olup %25 daha etkindir.Ciltdeki derin çizgi ve kırışıklıkları azaltıp,düzensiz cilt tonunu dengeler,lekenin açılmasına,ciltde var olan pürüzlü yapının giderilmesine yardımcı olur.

1.Anti-aging ihtiyacı olan tüm cilt tiplerinde,

2.Melasma,Hafif akneli ciltlerde,Düzensiz cilt tonu problemlerinde ve UV Işınlarına bağlı Güneş Lekelerinde (Hiperpigmentasyon)

 

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri