Pencereyi kapat Kapat

Düzce’nin ilk hastanelerinden olan Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi bünyesinde açılan Lazer  Bölümümüz  Düzce ve civar yerleşim yerlerinde eksikliği hissedilen ve bu bölgelerde yaşayan halkın taleplerine cevap vermek için açılmıştır.

Hastanemiz  Lazer epilasyon, cilt bakımı, botoks, mezoterapi, saç ekimi, prp uygulamaları, kalıcı makyaj, cilt gençleştirme (gençlik aşısı) gibi uygulamaları alanlarda Uzman Estetisyen  ekibi ve cihazlarıyla insan sağlığını her şeyin üstünde tutarak hizmet vermektedir. Çok kısa bir süre içinde DÜZCE ve civar yerleşim yerlerinin tercih edilen en kapsamlı lazer merkezi olduğumuz için kıvançlıyız.

Sizlere hayal edebileceğinizden bile fazlasını sunan, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve hizmet kalitesini önemseyen, yenilikçi, tecrübeli, güler yüzlü, dürüst ve çalışkan bir kimlikle geldik. Hizmetlerimizin hem kişisel çözümler üretebilmesi hem de sizin memnuniyetinizi amaçlaması bunun yanı sıra çalışanlarımızın ve hastalarımızın düşünce ve önerilerine değer vermemiz karşılıklı bir güven sağlamakta ve kimliğimizi tam olarak yansıtmaktadır. Biz size şaşırtıcı ve kendinizi özel hissettirecek çözümler sunuyoruz.

Teknolojik gelişmeleri kullanarak nitelikli farklılıklar yaratabilmek için çalışıyoruz. Geleceğin teknolojisini günümüzle buluşturarak size kendinizi yeniden keşfedebileceğiniz yepyeni bir ufuk yaratıyoruz. Yenilikçilik ve tecrübeyi aynı bünyede buluşturan hem köklü bir hizmet geçmişine ve tecrübeye sahip hem de çağın yeniliklerini eksiksiz takip eden hastanemiz ve deneyimli çalışan kadromuz ile yepyeni bir başlangıca merhaba demek için sizi de bekliyoruz.

Sizde gelin ve kendinizi yeniden keşfedin.

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri