Pencereyi kapat Kapat

Değerlerimiz

HASTALARIN VE YAKINLARININ MEMNUNİYETİ

“Hasta odaklı” bir yaklaşım benimseyerek hastalarımız ve yakınlarının istek ve ihtiyaçlarını doğru anlamak başlangıç noktamızdır. İnsana değer veren ve hoşgörülü ekibimizle hasta ve yakınlarını her aşamada bilgilendirmek görevimizdir.

Hastalarımızın ve yakınlarının görüşlerine önem verir, mükemmel sağlık hizmetine ulaşmada gerekliliğine inanırız.

KALİTE VE SÜREKLİ GELİŞİM

Misyonumuz ve temel değerlerimizden ödün vermeden hizmetlerimizin verimliliğini ve kalitesini sürekli olarak sorgular, hatalarımızdan ders çıkararak yeni fikirlerin ortaya çıkarılmasını destekleriz.

DÜRÜSTLÜK VE ETİK YAKLAŞIM

Bizim için saygın bir isme sahip olmanın önemi büyüktür. Bu nedenle ahlaki ve etik değerlere bağlı kalarak misyon, vizyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerde güveni yansıtmayı ve tıp etiği konusundaki uygulamalarımızla öncü olmayı hedeflemekteyiz.

TAKIM ÇALIŞMASI

Tıbbi kadromuz, yönetim takımımız ve çabaları kurumsal gücümüzün kaynağı olan bütün çalışanlarımız için oluşturduğumuz yüksek standartları koruyarak üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerimizi, kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak ve her koşulda takım ruhu ile hareket etmek önceliklerimiz arasındadır.

hsh facebook'da
hsh twitter'da
hsh g+'da
hsh linkedin'de
hsh youtube'da
hsh youtube'da
Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ HASTA SERVİSİ
Servis Saatleri : 8:00 dan baslayıp 17:00 a kadar
Servis Güzergahı : Hastane, Çoban, Atatürk Bulvarı, Başaran Kırtasiye, İstanbul Cd., SSK, Eski Otogar, Sagus Köprüsü, Küçüksu Köprüsü
Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu / DÜZCE
Tel: 0.380.5241666 - Faks: 0.380.5247741
info@hsh.com.tr
© 2007 - 2018 Düzce Özel Çağsu Hastanesi
Neo Tasarım Hizmetleri